Konkurlara kafa tutan yeni bir ajans kuruldu

15 yılı aşkın bir süredir birçok markanın pazarda ayrışmasını sağlayan tecrübeli bir ekibin bir araya gelmesiyle kurulan DC POLO yıllardır süregelen bir geleneğe kafa tutuyor. Markaların ajanslarını seçerken açtıkları konkurların artık anlamsız hale geldiğini düşünen ekip, neden ajanslar çalışacağı markaları seçemesin fikrini savunuyor.

Ajans Başkanı Rıza Coşan "Bugüne kadar birçok markaya hizmet veren güçlü bir ekibin birleşmesiyle oluşan DC POLO’nun yakın zamanda çok konuşulacak kreatif çalışmalara imza atacağına, mobil ve dijital mecralarda inovatif işlerle büyüme kaydedeceğine inanıyorum. Amacımız özgün işlerle müşterilerimizi rakiplerinden ayrıştırmak ve bu sayede ajansımızı kısa zamanda hem ödüllü hem de sektörde başarılı bir yere getirmek." olduğunu belirtti.

Turkcell, Yapı Kredi, De facto, Ülker, Vestel gibi birçok büyük markayla birlikte yiyecek içecek ve inşaat sektöründe de başarılı ve bilindik işlere imza atan Bülent YILMAZ’ın creative director olarak göreve başladığı DC POLO, reklam filminden viral filmlere, dijital pazarlamadan kampanya stratejilerine, satış noktası çözümlerinden, outdoor reklamlarına uzanan bir yelpazede yaratıcı çalışmalar üretiyor.